עגורים - dvar
נווט למעלה
כתובת: צ. כוח, דישון, מ.א. מבואות החרמון 12200
טלפון : 04-8714563
פקס : 04-6669971
שעות קבלה:
דבר המנהלת

אנו עומדים בפתחה של שנת לימודים חדשה תשע"ו הבאה עלינו לטובה וברצוני לברך כל אחד ואחת מכם בברכת שנה טובה, שנה של עשייה והגשמה, שנה של צמיחה, התקדמות ומימוש עצמי.

השנה נפתחת בהתרגשות אדירה, אנו פותחים יחד את שנת הלימודים החמישית, וכמו בכל שנה בבית הספר "עגורים" פתחנו את שערי ביה"ס לתלמידים מהאזור הגליל כולו. 
הלמידה בביה"ס עגורים היא זכות גדולה, היא מתנה שלא כל ילד זכה בה, כאן בכוחות משותפים כל אחד יצליח למצוא ולהאיר את דרכו באמצעות יכולותיו וכישוריו, כאן בעגורים כל אחד יצליח לממש את עצמו.                                              
בידי כל אחד מכם ישנה היכולת שבאמצעותה הוא יצליח למצוא את הדרך
.                                             יחד נפעל תלמידים ומחנכים נצליח למצוא את הנתיב הנכון ונתאים את המסלול כך שתגשימו את יעדיכם והמטרתכם, תצברו הישגים ותצליחו להגיע לשחקים. 

יחד אנו מתחילים את המסע המחודש, את המסע של תשע"ה. 
אני מאחלת לכולנו שנשכיל לקום כל יום בבוקר עם חיוך חדש בלב, שנצליח לפתח יכולת הקשבה ונפתח את חדרי הלב, שנדע להתבונן באהבה על העשייה שלנו ועל כל סובבינו. שנדע להוות דוגמא לזולת, שנדע לשמור על החוקים המחייבים את כולנו ויחד ננחיל ערכים רבים באמצעות דרך ארץ ובידיעה ברורה לאן אנו מכוונים ומה המטרה.

 

 

אני מאחלת לנו הצוות שנמשיך גם השנה לשמור בנחישות על אקלים מיטבי בביה"ס, שיחד נמשיך את מסע החינוך לעולם טוב יותר, של קבלת האדם באשר הוא אדם.

 

ולכם תלמידים יקרים אני רוצה להגיד, אנו סומכים על הכוחות שיש בכל אחד מכם, מאחל לכל אחד מכם שהשנה תצליחו להגשים חלום קטן, שלכם ושל זולתכם. שתדעו להעניק לזולתכם, כוח אהבה, מסירות ואכפתיות.

 

אנו רוצים לומר תודה גדולה לכם אנשי המועצה על האמונה, התמיכה, הסיוע והכוחות שאתם נותנים לנו ומאפשרים לנו להוביל ולהצעיד בבטחה את תלמידינו למחוזות יעילים ואחראים, אנו מודים ומברכים על כל תשומת הלב והדאגה שאתם מעניקים לנו.

 

בברכת שנה טובה 

אילנה